Strefa wolnocłowa BP

Filtrowanie:
Cena
  • od
    do

Bezpieczna przystań, czyli dyspozycja zakupu
srebra w Szwajcarskiej strefie wolnocłowej

Metale szlachetne od wielu lat są symbolem bogactwa - zarówno złoto, jak i srebro. Pomimo tego, że inwestycje w ten pierwszy kruszec są dużo bardziej popularne, warto pamiętać o tym, że srebro na rynku finansowym zachowuje się tak samo. Ma także bardzo duże zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu: jubilerstwie, medycynie, technologii. Dlatego też jego wartość stale rośnie. Zdecydowanie warto kupić srebro u zaufanego sprzedawcy po najlepszej cenie - dlatego proponujemy specjalną usługę Bezpieczna Przystań!

zalety bezpiecznej przystani

Zlecenia zakupu srebra - na czym polega nasza oferta?

Bezpieczna Przystań to wyjątkowy produkt na rynku finansowym. Z pewnością zainteresuje on nie tylko inwestorów z rozbudowanym portfelem oszczędnościowym, ale i początkujących. Usługa polega na zleceniu zakupu srebra inwestycyjnego w postaci srebrnych sztab, które po zakupie przechowywane są w szwajcarskiej strefie bezcłowej. Klient decydujący się na tę formę inwestycji w srebro zyskuje wyjątkowo korzystną cenę.  Aby zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa zamówionych towarów, współpracujemy z firmą Loomis International, która odpowiada za przechowanie metali szlachetnych w skarbcach najwyższej klasy, powiązanych z imiennymi kontami. Zlecenia zakupu srebra obejmują również ubezpieczenie od wszelkiego ryzyka, a co równie ważne - sztaby, które Klient nabywa w ramach umowy, mogą być w każdym momencie odsprzedane lub wymienione na złoto, z odbiorem w Polsce. Oczywiście, możliwy jest także audyt oraz odbiór srebra bezpośrednio w Szwajcarii. Firma IDFmetale od lat współpracuje tylko z mennicami, które posiadają certyfikat LBMA (London Bullion Market Association), dzięki czemu oferujemy zakup sztabek najwyższej próby 999 lub 999,9. Istotną informacją jest to, że nasza spółka przyjmuje zlecenia zakupu srebra już od 5000 złotych. Istnieje również możliwość zwiększenia wartości umowy w późniejszym terminie. Jeśli więc szukasz zaufanego partnera inwestycyjnego, który zapewni Ci bezpieczne dyspozycje zakupu srebra w Szwajcarii, koniecznie porozmawiaj z nami na temat oferty - nasze biuro znajduje się w Katowicach przy ulicy Jagiellońskiej, zapraszamy jednak również do kontaktu telefonicznego oraz mailowego! 

poznaj loomis international

Poznaj korzyści zlecenia zakupu srebra z IDFmetale!

Zainteresowanie metalami szlachetnymi w ciągu ostatnich lat zdecydowanie wzrosło - stąd też decyzja IDFmetale o tym, aby naszym Klientom zaoferować również możliwość zakupu kruszców w sklepie internetowym. Samo srebro, jako alternatywa dla papierowych środków płatniczych, nie jest właściwie niczym nowym - w końcu przez wieki była to powszechnie uznana waluta. Jego wartość stale jednak wzrasta, m.in. ze względu na zmniejszenie dostępności zasobów tego metalu szlachetnego. W przypadku przemysłu należy również pamiętać o tym, że jego zużycie jest nieodwracalne i nie ma szans na odzyskanie tego komponentu. Dlatego zlecenie zakupu srebra jest bardzo opłacalne - ważnym czynnikiem, o którym nie można zapomnieć, jest niedoszacowana cena tego kruszcu oraz stale rosnący popyt (przemysłowy, a także inwestycyjny). Dodatkowo, dyspozycje zakupu fizycznego srebra, jakie oferuje marka IDFmetale, zapewniają Klientom dostęp do wysokiej jakości sztabek, dzięki czemu w przypadku odsprzedaży otrzymują oni najwyższą cenę rynkową, zgodną z aktualnymi kursami wymiany. Dlatego też jeśli jesteś zainteresowany inwestycją długoterminową, nasza oferta z pewnością będzie dla Ciebie odpowiednia. Zapraszamy do kontaktu ze specjalistami IDFmetale oraz odwiedzin naszego biura w Katowicach!

do góry
bezpieczna dostawa
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium